extrawalki.pl
portal marketingowy

pogotowie-komputerowe24h.pl


Lazurowa 87a

01--47 Warszawa

Numer telefonu: 730-900-730

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pogotowie komputerowe warszawa ursynów • pogotowie-komputerowe24h.pl


Krótki opis firmy Pogotowie komputerowe warszawa ursynów • pogotowie-komputerowe24h.pl

Renomowany serwis zajmuje się naprawą komputerów oraz laptopów. Pogotowie komputerowe działa w Warszawie, na Ursynowie, w Śródmieściu, Mokotowie i innych dzielnicach miasta oraz okolicznych miejscowościach. Z pewnością wielu klientów ucieszy fakt, że usługi są świadczone całodobowo.

Dla podmiotu pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy szybko wykryją źródło problemu i dokonają koniecznych napraw. Poza tym pracownicy mogą zainstalować nowe oprogramowanie czy usunąć wirusy. Poza tym podłączą i dokonają konfiguracji nowego sprzętu, np. drukarki, skanera. Dodatkowo oferta obejmuje odzyskiwanie danych ze zniszczonych dysków twardych czy komputerów (również zaszyfrowane pliki i katalogi).

Cena usługi jest ustalana indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem urządzenia. Przed przystąpieniem do pracy fachowcy przygotują kosztorys. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej pogotowie-komputerowe24h.pl. Warto podjąć współpracę z profesjonalistami, którzy mają ugruntowaną pozycję w branży.

Pobliskie firmy:

Qdent Warszawa

Sokołowska 9, Warszawa

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Grójecka 43/1A, Warszawa