extrawalki.pl
portal marketingowy

Centrum Stomatologiczne Curodental


Okopowa 7

80-819 Gdańsk

Numer telefonu: 58 301 21 61

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Implanty Gdańsk


Krótki opis firmy Implanty Gdańsk

Leczenie zębów w Centrum Stomatologicznym Curodental wykonywane jest zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci. W gabinetach przeprowadzane są zarówno konsultacje, jak i kompleksowe leczenie. W jednym miejscu możliwe jest zrobienie zdjęcia rentgenowskiego, czy też chirurgiczne usunięcie zęba. 

W Gdańsku wstawiane są także implanty zębowe. Procedura implantacji jest skomplikowanym procesem, który wykonują specjaliści w dziedzinie stomatologii implantologicznej. Polega on na wierceniu otworu w kości szczękowej, osadzeniu implantu, a następnie gojeniu, które pozwala nowemu, sztucznemu zębowi zintegrować się z kością.

Proces tego rodzaju leczenia może trwać od kilku miesięcy do ponad roku, w zależności od potrzeb pacjenta, możliwości finansowych i jego stanu zdrowia. Obejmuje on wizyty kontrolne, badania rentgenowskie i monitorowanie etapów gojenia.

Aby zaplanować tego typu leczenie, należy najpierw umówić się na wizytę kontrolną u specjalisty, w trakcie której oceniony zostanie stan uzębienia.

Pobliskie firmy:

Sklep Medyk

Biegańskiego 10, Gdańsk

DYSTRYBUCJA POMORZE Janusz Wirkus

Królewskie Wzgórze 25, Gdańsk

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Armii Krajowej 44, Gdynia