extrawalki.pl
portal marketingowy

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla


Kolejowa 8c

89-506 Kęsowo

Numer telefonu: +48 607 10 28 55

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Zaginarki dekarskie


Krótki opis firmy Zaginarki dekarskie

Właściciele warsztatów samochodowych czy dekarskich mogą zamówić niezbędne maszyny w firmie Prod-Masz. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma rozbudowaną ofertę, która obejmuje zaawansowane technicznie giętarki.

Konstrukcja maszyn jest stabilna, pozwala na precyzyjną pracę. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów sprzęt jest praktycznie bezawaryjny. Wszystkie produkowane przez firmę zaginarki dekarskie są przystosowane do intensywnej, wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach. Warto zaznaczyć, że urządzenia są uniwersalne. Nadają się do obróbki drewna oraz metalu. Dodatkowo można na nich zamontować nożyce krawędziowe. Poza tym podmiot sprzedaje zwijarki i żłobiarki. Artykuły posiadają certyfikat CE, więc można je bezpiecznie wykorzystywać w zakładach przemysłowych.

Osoby zainteresowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego modelu. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony z jakości giętarek.

Pobliskie firmy:

BEAUTY MEDICA

Mikołaja Reja 20, Toruń

P.H.U.Trans-Ziem

Strzyżawa 33, Strzyżawa