extrawalki.pl
portal marketingowy

Katowicki Sport
- Katowice

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

GKS Tychy hokej


Krótki opis firmy GKS Tychy hokej

Kadra serwisu katowickisport.pl, odpowiadając na zapotrzebowanie mieszkańców Śląska, na bieżąco publikuje aktualne informacje dotyczące lokalnych i ogólnokrajowych wydarzeń sportowych. Domeną pracowników jest rzetelność i dokładność w podawaniu newsów. 

Autorzy tekstów starają się towarzyszyć sportowcom zarówno podczas rozgrywek, jak i na co dzień, przedstawiając istotne zmiany personalne wśród władz oraz rotacje między klubami samych zawodników. Omawiają sukcesy indywidualne sportowców oraz zwycięstwa osiągane zespołowo.

W artykułach dużo uwagi poświęcone jest klubom występującym w najwyższych klasach rozgrywkowych (np. Podbeskidzie Bielsko - Biała w piłce nożnej czy też GKS Tychy w hokeju). We wpisach uwzględnia się też popisy siatkarskie. Kadra zachęca do śledzenia podawanych informacji kibiców w każdym wieku. Proponuje stworzenie tym samym wspólnej, wirtualnej grupy wsparcia dla lokalnego sportu. Zaprasza też do uczestnictwa w wydarzeniach rozgrywanych na halach i stadionach osobiście.

Pobliskie firmy:

JASTRZĘBIA MARINA S.C.

Dębowa 32, Chełm Śląski

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

LIMBA

Górnośląska 11, Poręba