extrawalki.pl
portal marketingowy

SuperSportowy.pl


Umultowska 32

61-614 Poznań

Numer telefonu: 727 619 461

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Jak dobrać długość nart? | SuperSportowy.pl


Krótki opis firmy Jak dobrać długość nart? | SuperSportowy.pl

Osoby, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem, powinny wiedzieć, że bardzo ważny jest dobór właściwego sprzętu. Chodzi tutaj o narty, kijki, gogle, kask i inne akcesoria. Najważniejsze jednak jest, aby wiedzieć, jak dobrać długość nart do swojego wzrostu i wagi.

Wystarczy wejść na supersportowy.pl i przeczytać zamieszczony tam artykuł. Ważny jest stopień zaawansowania jazdy na nartach. Inny sprzęt potrzebują osoby, które potrafią już rozwijać na stokach duże szybkości, a inny dla początkujących. Do szybkiej jazdy dobrym rozwiązaniem są modele krótkie. Jednak warto wiedzieć, że modele dłuższe są stabilniejsze.

Narty szersze są również stabilniejsze i bardziej skrętne. Dlatego są idealne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z narciarstwem. Jeśli chodzi o narciarzy zaawansowanych, to narty dla nich mogą być z dużym stopniem taliowania. Są one mniej stabilne, ale za to bardzo zwrotne i skrętne. Oczywiście panie powinny wybierać narty krótsze od tych dla panów, a także lżejsze
 

Pobliskie firmy:

ARTISART

Os. 700 Lecia 41B, Krzycko Wielkie

Agnusterapia

Spławie 48, Poznań